KONST / Litografier / Färglitografi 8838696
nr 883 8696
Färglitografi
Gunnar Larsson, 78/85, signerad, motivet: 42x59
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 mars 2014
kl 18:13:13
100 kr
150 kr